Про мене та блог

Радий вас вітати вас на моєму блозі "spensor блог".  Мене звати Роман Хмелівський, spensor це мій нік (nickname) тому сайт я вирішив назвати "spensor блог". Блог - це веб-сайт головний зміст якого записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються.
Ще змалку я любив майструвати, у шкільні роки на уроках трудового був зроблений молоток який до цих пір із мною, любив різьбу по дереву вирізання із фанери, випалювання, всі уроки по трудовому навчанню у мене проходили із захопленням. У юнацькі роки також не обійшлося без саморобок до цих пір працюють саморобні колонки та транзисторний підсилювач, багато світломузики та інше, уже все не пригадаєш у чому копирсався паяльником та викруткою. Юнацькі роки проминули швидко і я пішов на роботу у майстерню по ремонту та обслуговуванню комп’ютерної техніки де із паяльником та викруткою пропрацював три роки. Пізніше перевівся на посаду системного адміністратора і паяльник та викрутка відклались у далеку шухляду, взяв за інструмент дискети, диски. Так і до цих пір основний мій заробіток з цим інструментом, правда тепер уже флешка та переносний вінчестер.
Ідея створення цього блогу виникла коли я купив свій перший автомобіль, і як у істинного інженера з’явилося бажання якось його удосконалити як у народі говорять тюнінгувати. І от я почав збирати інформацію, самим головним джерелом інформації стала всесвітня мережа Internet, там я наткнувся на цікаві статті, блоги. На різних форумах познайомився з людьми які безкоштовно передавали свій досвід іншим. І я собі поставив за мету створити блог де я хоч і не майстер, але буду показувати свої саморобки, ділитися своїм досвідом. Якщо хоч одна із статей, відео, фото чи записів блогу вам допоможе у вирішенні тієї чи іншої задачі, Я БУДУ ДУЖЕ РАДИЙ.
Інструмент я почав збирати після одруження (до того були дівки в голові). Викрутка за викруткою, ключик за ключиком все, що я зараз надбав виключно придбано мною чи мені кимсь подаровано. Увесь інструмент придбаний за принципом наприклад знайомому зварив вольєр для собаки за отриману винагороду купив точильний станочок, і так майже кожний мій інструмент має свою не велику історію.
Саморобні трактори це також окрема історія як тільки у мене появився вільний доступ до мережі internet я переглядав сотнями фото саморобних тракторів і мріяв зробити свій міні трактор. Коли трохи інструменту було надбано і трапився випадок із запчастинами майже за дарма, я вирішив не впустити шансу. Початок будівництва міні трактора був не веселий коли я не те що свердлити отвори в металі не вмів а й думав, що метал увесь одинаковий.  Інструмент той що був у мене в наявності був мізером для такої не легкої справи, кожного дня який приділяв міні трактору чогось із інструменту чи обладнання не вистачало, виникало багато питань на які шукав відповіді різним шляхом. З Божою допомогою я запустив міні трактор в експлуатацію та хоч він не ідеальний та багато у конструюванні помилок, але у господарстві став першим помічником. Практично не проходить дня у селі щоб він не використовувався.
Головною підтримкою для мене є моя дружина яка морально завжди підтримує мене у всіх моїх задумках, яка завжди зі мною у всіх моїх злетах і падіннях.
Я у своєму блозі пишу тільки про те, що зробив я сам, про те, які способи чи інструмент використовував та який вийшов результат. Працюють або не працюють застосовувані мною способи.
Так що залишайтеся у мене на блозі, підписуйтесь на оновленняпишіть мені листи, давайте мені поради, критикуйте, запитуйте. Мене можна знайти також в соціальних мережах. Допоможу всім чим зможу.
Народився 19 травня 1984 року.
Закінчив ЗОШ №4 у м. Івано-Франківську.
Диплом ВПУ за спеціальністю "Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин"
Диплом ІФНТУНГ "Автоматизоване управління технологічними процесами"
З 2002 року працюю в "Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" системним адміністратором кафедри "Комп'ютерні системи і мережі".
Одружений, виховую дві близнючки донечки.
 Мене можна знайти і поспілкуватися:
Мій блог : http://spensor.blogspot.com/
Робочий : http://ksm.nung.edu.ua
Skype: spensor_if

Коментарі