Причіп своїми руками

Отже, міні трактор є, але що ж ним робити коли нема до нього приладь? Трактора використовують для перевезення вантажів, але щоб перевозити вантажі потрібен причіп, про необхідність якого в господарстві не варто пояснювати. Можна купити причіп вартість нового причепа 5 800 гривен, ціна досить велика тому я задався питанням - а чи реально зробити причіп самостійно, своїми руками? В принципі, звичайно, немає нічого неможливого. Креслення легкових причепів, необхідні для цього, дуже часто зустрічаються в автомобільних журналах. Особливо багато їх у старих радянських спеціалізованих виданнях.
Приходжу якось в гараж і бачу що відкритий сусідній гараж який років чотири не відкривався, хлопці розбирають Москвіч 412 на металолом. Написав їм список деталей які мене цікавили серед них колеса, ступиці, ресори, амортизатори, кріплення та стрімянки для причіпа. Отже, точка відштовхування вже є, потрібна основа для причепа. З’їздив на метало базу прикупив кутника (40х40 та 25х25), труби (60мм, 40х20 та 40мм), електроди.
Фото зроблені планшетом тому вибачайте за якість.Маленький відеоролік. Поки що возив тільки сіно та з лісового джерела воду питну.

Коментарі