Вішалка кована

Вішалка  — поличка з гачками для вішання одягу, капелюхів, парасольок тощо. Виготовлення кованої вішалки особливе тим, що використовується два саморобні станки для так званої “холодної ковки”. Процес виготовлення вішалки тривалий та потребує акуратності на кожному етапі.
  1. Закупляємо металеву полосу 20x4 та пруток кругляка 8мм.
  2. Нарізаємо заготовки. (в залежності від розміру запланованої вішалки)
  3. Закінчення акуратно обточуємо на наждаку.
4. Чистим метал від іржа. Болгарка прикріплена до стола а заготовка в руках (так зручніше). 
5. Завиваємо завиток на редукторному станку для "холодної ковки"

6. Робимо гачки для вішалки. В інші сторони гачки вигинав другим станком (на жаль фото немає).


8. Зварюємо основні частини. Я длязварки використовую зварювальний апарат інверторного типу та електроди 3мм. Зварюю у масці "хамелеон" дуже зручна та практичка для прихвату дрібних деталей. Стіл для зварювання хотілося вищий та більший.


9. Чистимо вішалку від шлаку. До цього етапу роботи я ставлюсь найбільш уважно, так як я зварювальник "самоучка", гарненько очищаю шлак де потрібно підварюю ще раз щоб куртка з вішалкою не впала (це звичайно жарт пруток 8мм та мій провар кілограм 40 витримає).
10. Обезжирюємо та малюємо фарбою 3в1 (антиіржа, грунт, фарба) для кованих виробів (обовязково на банці фарби повинен бути напис "для внутрішніх робіт") поверх проходимо декором. 
 Готовий результат.


Кому сподобалася вішалка можу допомогти у виготовленні, або виготовити на замовлення пишіть e-mail: spensorgov@gmail.com

Коментарі