Кутова шліфмашина MAKITA GA5030 + відеоогляд

Знову обновлення мого інструментального парку - кутова шліфмашина MAKITA GA5030. По тихеньку просувається робота і є не велика віддача, так як на даний час найчастіше я працюю в гаражі болгаркою тому я вирішив придбати КШМ тобто - кутову шліфувальну машину (дальше по тексту болгарка). Так як попередні три болгарки у мене були китайського виробника я вирішив цього разу прикупити щось брендовіше і мій вибір впав на маленьку болгарочку за неї ще кажуть "одноручка" тобто для однієї руки. Забігаючи на перед я скажу що дійсно нею досить добре та зручно працювати однією рукою, ще у неї є плюс, що дорізаються абразивні круги майже до металевого кільця (круги практично використовуються повністю). 
Опис та характеристики MAKITA GA5030
Кутова шліфувальна машина Makita GA5030 - це високоефективний інструмент для виконання різних будівельних та ремонтних робіт з різання , зачищення і шліфуванню різних поверхонь. Потужний двигун з удосконаленою системою пилозахисту надійний і довговічний. Зручний компактний корпус і невелика вага забезпечують комфорт при експлуатації й упевнене керування навіть однією рукою.
Компактна і потужна кутова шліфмашина вагою всього 1.4 кг , придатна також для роботи однією рукою
Якір і полюса двигуна з надійним захистом від агресивного абразивного пилу
Лабіринтове ущільнення для захисту шарикопідшипників від пилу і забруднення
Надзвичайно вузький корпус , зручний у роботі
Сама ергономічна з форм корпусу для кутових шліфмашин
Кутова шліфувальна машина Makita GA5030 - це компактний і легкий інструмент з потужним двигуном на 720 Вт УШМ ефективна при виконанні різних відрізних , шліфувальних і зачисних будівельних робіт. Лабіринтове ущільнення захищає всі елементи механізму від пилу і абразивного будівельного сміття , тому за допомогою цієї КШМ можна без проблем працювати навіть з такими пилоутворювальними матеріалів, як бетон , камінь і цегла.
Робочий диск діаметром 125 мм обертається зі швидкістю 11000 обертів на хвилину.
Завдяки невеликим габаритам ( довжина всього 266 мм) і малій вазі (1.4 кг) углошлифовальной машиною легко керувати навіть однією рукою , вона маневрена і практично не викликає втоми навіть при тривалій експлуатації. Для тривалої безперервної роботи передбачено блокування кнопки пуску у включеному положенні. Корпус оптимально пристосований для надійного і зручного захоплення , крім того для ще більш впевненого керування є додаткова бічна рукоятка . Антивібраційна бічна рукоятка може бути встановлена ​​як праворуч , так і зліва , залежно від побажань користувача , крім того кут її нахилу до корпусу в цій моделі складає 100 ° для більшої зручності користувача.
Споживана потужність 0.72 кВт
Напруга 230 В
Максимальне число оборотів в хвилину 11000
Різьба шпинделя M14 x 2
Діаметр шліфувального диска 125 мм
Додаткові характеристики Довжина мережевого шнура: 2.5 м.
Розміри 266 мм
Вага 1.4 кг
Гарантія 12 місяців + 24 місяці якщо зареєструвати інструмент на сайті виробника (чи імпортера).
Мій не величкий тест кутової шліфувальної машини MAKITA GA5030.

Коментарі